"(...) Switch polecamy naszym Klientom i Kandydatom ze względu na skuteczność nauczania języka i bardzo wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń."

Hanna Więcewicz, Branch Manager for Poland, Manpower Professional Executive, aktualnie Experis

językidla firm tłumaczenia kursy stacjonarne

Dla firm

Profesjonalizm - wśród naszych lektorów i tłumaczy nie ma osób przypadkowych, co daje Państwu gwarancję, że czas i pieniądze zainwestowane w rozwój Państwa firmy będą procentowały lepszymi Jej osiągnięciami na rynku.

Elastyczność - my doradzamy optymalne rozwiązanie, Państwo decydujecie o ostatecznym kształcie. Indywidualnie dobrane programy autorskie zawierają szkolenia językowe w zakresie negocjacji, autoprezentacji, etykiety biznesowej, ukierunkowanych rozmów telefonicznych i innych zagadnień znajdujących się w spektrum działalności Państwa Firmy. Zajęcia są idealnie dopasowane do trybu pracy Państwa i Państwa Pracowników, odbywają się o wybranej przez Państwa godzinie i w dowolnym miejscu.

Nowoczesność - wykorzystując najnowocześniejsze metody przekazywania wiedzy dajemy Państwu pewność, że współpraca ze Switch usprawni efektywność działań i konkurencyjność Państwa Firmy na rynku.

Pełna kontrola - postęp w zdobywaniu wiedzy i umiejętności językowych mierzymy za pomocą regularnie przeprowadzanych testów, których wyniki dostępne są dla Państwa w każdym momencie. Na Państwa życzenie przygotowujemy również bezpłatne raporty postępów.

angielski, niemiecki,

rosyjski, hiszpański,

francuski i włoski

Zadzwońcie Państwo już teraz pod (22) 622 13 41 lub napiszcie na biuro@switch.edu.pl i umówcie się na bezpłatną lekcje próbną, lub na spotkanie z naszym metodykiem w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach, lub omówić szczegóły współpracy.

Cena za 45min zajęć z polskim lektorem to 69 PLN, z native speakerem - 79 PLN (bez względu na ilość osób w grupie). Podane ceny podlegają negocjacji w zależności od ilości wykupionych godzin.

Zanim jednak zdecydują się Państwo na współpracę z nami, prosimy skorzystać z bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji próbnej!

Dołączcie Państwo do grupy naszych zadowolonych klientów: